Yaşam

Yalıçapkını’ndan Afra’ya 104 bin TL değerinde elmas!

İSTANBUL (İGFA)-Denizatı dizisinin başrol oyuncuları Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in aşk yaşadığı belgelenirken, dün ayrılıkları magazin gündemine oturdu.

Ses sanatçısı ve dergi yazarı Onur Akay, bugünkü yazısında Mert Ramazan Demir’in Afra Saraçoğlu’ndan özür dilediğini ve Saraçoğlu’na barışma hediyesi olarak pırlanta kolye hediye ettiğini yazdı.

104 BİN TL’LİK ELMAS ŞOK!

İşte Akay’ın yazısından bir bölüm:

“Bilal Özcan yayındaydı, ‘Dün Mert Ramazan Demir Afra Saraçoğlu’na ulaşıp özür diledi ve kısa bir süre sonra ortalarına geldiler. Dün gider, Afra Saraçoğlu’nu evinden alır ve ikisini aynı arabada Bağdat Caddesi’nde görürler. Uzlaşırlar, bağ devam eder. Mert Ramazan Demir’in ikametgahı da Cihangir’de. İkiliyi Cihangir’de yan yana yürürken görürler.’ terimleri kullandı.

Bu açıklamalar hepimizi mutlu etti.

Ben de bazı detaylar buldum ve size iletmek için bu yazıyı yazdım.

Afra Saraçoğlu’ndan özür dileyen Mert Ramazan Demir, Afra ile ilk görüşmesinde aldığı 104 bin TL değerindeki pırlanta kolyeyi hediye etti. Daha önce Bilal Özcan ile yaptığım canlı yayınımda Afra Saraçoğlu ve Mert Ramazan Demir’in büyük bir aşk yaşadığını ancak yapımcı firmanın oyuncularla anlaşma yaptığını ve bu nedenle açıklayamadıklarını söylemiştim. Yapım şirketinin artık bu aşka bulaşmama kararı aldığını ve genç oyuncuların aşklarını diledikleri gibi yaşamalarını sağladığını değerli kaynaklardan öğrendim.

Mert Ramazan Demir’in Urla’da bir otelde Afra Saracoğlu’na evlenme teklif ettiğinden ve konuşma yapıp ortasına yüzük taktıklarından da bahsetmiştim. Afra Saraçoğlu’nun çok yakında Mert Ramazan Demir’in ailesiyle yemek yiyeceği haberini de vermek isterim. Bir ömür boyu mutlu olmalarını en içten dileğimdir” dedi.

haber-cesme.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu