Yaşam

Sipahi 6.Bölüm Tek Parça İzle Ekranı: Sipahi Son Bölüm Tek Parça Full İzle

SHOW TV ekranlarının yeni dizisi Sipahi dün akşam 6. bölümüyle ekrana geldi. CNP Sinema imzalı Sipahi dizisinin senaryosunu Ali Doğançay yazıyor. Başrollerini Kaan Yıldırım, Özge Gürel ve Kerem Alışık’ın paylaştığı Sipahi’nin yeni bölümünde yaşananları kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için; Sipahi son bölüm tek modül tam izleme ekranı…

Sipahi son bölümde; Sipahi grubunun çözmesi gereken birçok soru ve girmesi gereken birçok farklı savaş var.

Goran ise kırmızı elmanın peşindedir. Türklerin insansız hava aracını üreten mühendisleri öldürme ve tüm araçları bombalama görevini Habtor’a verdi.

Jasmin ve Dora’yı kurtarmak için Türk istihbaratına başvuran Canan, bunu Ali’ye açıklamak üzeredir. Ekip, Habtor’un kızını ve eşini Türkiye’ye getirir. Habtor artık sabitlenmiş bir bombaya dönüşüyor.

Önemli görevleri için sahneye çıkan Fahrettin, Ezgi’den kendisine eşlik etmesini ister. Bu sırada Habtor’un güvenini kazanmak ve en güçlü adamı Merve’yi kurtarmak Ali’nin görevidir.

Sipahi Önceki Bölümde Neler Oldu?

Hartman Vakfı’nın topuna baskın yapan militanlar, Goran ve Yıldırım’ı yaraladı ama asıl amaçları farklıydı. Terör saldırısının failleri amaçlarına ulaşabilecek mi? Kızı Dora’nın tedavisi için Türkiye’ye kaçmaya karar veren Jasmin, Canan’dan yardım ister. Canan onları sağ salim İstanbul’a getirebilecek mi? Hartman Vakfı’ndaki saldırıyı araştıran Canan, Yıldırım’ın kim olduğunu, militanı alnından vurduğunu merak eder ve Yıldırım Tunalı adını Narin’den alır. Sıradan bir adam, kötü şöhretli bir militanı alnının ortasından nasıl vurdu? Canan bu gizemi çözebilecek mi? Rus silah tüccarıyla tanışan tehlikeli bir İngiliz kadın casusu olan Amy, Ivan’a bir kart verir. Acilen ortadan kaldırılması gereken birinin bilgisine sahip olan bu karttaki kişi Ali’yi de ilgilendiriyor ama artık kimse bilmiyor. Sipahi grubu, İngiliz casusu Amy’nin Ivan’a verdiği QR kodlu karta erişmek için makul bir plan yapar. Ali bu tehlikeli operasyonda istediği bilgiye ulaşabilecek midir?

Sipahi Part 6 Tek Modül İzleme Ekranı

SİPAHİ SON BÖLÜM TEK KESİM TAM İZLE

haberakoren.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu