Teknoloji

Instagram’dan beklenen yenilik: Hesabınıza ekleyebileceğiniz bağlantı sayısı arttı

Instagram, kullanıcıların biyografi açıklamalarına beş adede kadar kişi eklemesine izin vereceğini duyurdu.

Sosyal medya platformu, kullanıcıların hesaplarına harici kişiler eklemesine uzun süredir kısıtlamalar getiriyor. Esneklik eksikliği, kullanıcıların biyografilerine bir ilişki açılış sayfası eklemelerine ve ücretsiz planlarının bir modülü olarak sınırsız kişi eklemelerine olanak tanır. Linktree gibi alternatiflerin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Özelliğe erişmek için Profili düzenle > Kişiler > Harici Kişi Ekle Sadece git Buradan istediğiniz linkleri ve başlıkları ekleyebilirsiniz. Eklenen bağlantıları satır boyunca sürükleyerek de yeniden düzenleyebilirsiniz, ancak profilinizi ziyaret eden kullanıcılar yalnızca ilk bağlantıyı görür.

Meta CEO’su Mark ZuckerbergInstagram besleme kanalı, özelliği duyururken, Instagram biyografisine daha fazla ilişki ekleyebilme özelliğinin sunulacağını söyledi. muhtemelen en çok istenen özelliklerden biri ” o yazdı. Bu yeni seçenek, yenilenen bir resim düzenleyici, besleme kanalları, koleksiyonlar ve sessiz mod içeren Reels için yakın zamanda duyurulan Instagram özelliklerinin ortasına katılıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu